Atribuită Cumpărare directă

Proiectare, instalare și punere în funcțiune a sistemelor de securitate fizică

Număr anunț
DA36329163
Autoritate contractantă
Palatul Copiilor din Vaslui (CUI 3337559)
Furnizor / câștigător
ALARMTEL SRL (CUI 14117125)
Cod CPV
71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.376,51 RON
Data publicării
21.08.2024 14:31
Data finalizării
23.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.376,51 RON