Ofertă acceptată Cumpărare directă

REGISTRU DE CASA AUTOCOPIATIV

Număr anunț
DA20552077
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 6 (CUI RO29075133)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI RO3867881)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,44 RON
Valoare atribuită
13,44 RON
Data publicării
07.06.2018 12:59
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,44 RON

din 13,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.