Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asociatia sportiva Noua Generatie Sinpaul
- Număr anunț
- DA20557557
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA SPORTIVA "NOUA GENERATIE SINPAUL" (CUI 37868245)
- Furnizor / câștigător
- Stadi Comimpex (CUI RO6857432)
- Cod CPV
- 92000000-1 · Servicii de recreere, culturale si sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.109,24 RON
- Valoare atribuită
- 12.109,24 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 17:17
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 17:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.109,24 RON
din 12.109,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro