Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achiziție Bistro Carp bauturi
- Număr anunț
- DA20564876
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L. (CUI RO21610575)
- Furnizor / câștigător
- B & B SRL (CUI RO3283858)
- Cod CPV
- 15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.270,77 RON
- Valoare atribuită
- 4.270,77 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 12:10
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.270,77 RON
din 4.270,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro