Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa plata + apa minerala

Număr anunț
DA20558217
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
CLIPA SRL (CUI RO9034198)
Cod CPV
15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.288,80 RON
Valoare atribuită
1.288,80 RON
Data publicării
08.06.2018 07:52
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.288,80 RON

din 1.288,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.