- Număr anunț
- DA20497619
- Autoritate contractantă
- CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZII SANGUINA CRAIOVA (CUI 4332100)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
- Cod CPV
- 66518100-5 · Servicii de brokeraj de asigurari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325,61 RON
- Valoare finală
- 325,61 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 14:27
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.