Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti biblioteca 1867676
- Număr anunț
- DA20566361
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic ”Iosif Coriolan Buracu” Prigor (CUI 28961930)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.950,22 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 13:05
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.950,22 RON
din 1.950,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro