Atribuită Cumpărare directă

SCAUNE TRIBUNĂ

Număr anunț
DA36330488
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN PARFENE (CUI 19801956)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI 5277275)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.848,80 RON
Data publicării
21.08.2024 14:31
Data finalizării
22.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,80 RON