Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA20563163
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 28 (CUI 29368532)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15240000-2 · Peste in conserva sau cutie si alte tipuri de peste preparat sau in conserva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.757,20 RON
Valoare atribuită
3.757,20 RON
Data publicării
08.06.2018 11:15
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.757,20 RON

din 3.757,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.