Ofertă refuzată Cumpărare directă

Vouchere de vacanta; Tichete de vacanta

Număr anunț
DA20509181
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 VISEU DE SUS (CUI 26933968)
Furnizor / câștigător
PLUXEE ROMANIA S.R.L. (CUI RO11071295)
Cod CPV
79824000-6 · Servicii de tiparire si de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,01 RON
Valoare finală
0,01 RON
Data publicării
04.06.2018 13:02
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
09.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.