Ofertă refuzată Cumpărare directă

ROUDIR-842-1 buc , MON22MP48D- 2 buc ,CLCMYRLIVEV53-1 buc , CLCMANAGERV43-1 buc

Număr anunț
DA20499924
Autoritate contractantă
Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.663,52 RON
Valoare finală
3.171 RON
Data publicării
31.05.2018 17:03
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
09.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.