Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet intretinere apa piscina

Număr anunț
DA20567960
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC BAIA POPULARA SIBIU (CUI 14818230)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44830000-7 · Masticuri, filere, chituri si diluanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,80 RON
Valoare atribuită
61,80 RON
Data publicării
08.06.2018 14:11
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61,80 RON

din 61,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.