Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Program Informatic Financiar - Contabil
- Număr anunț
- DA20564983
- Autoritate contractantă
- Centrul Cultural al Sectorului 1 al Municipiului Bucuresti (CUI 38281523)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
- Cod CPV
- 48443000-5 · Pachete software pentru contabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 12:13
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro