Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Umidificator in sistem inchis cu apa sterila si adaptor steril pentru barbotor 340 ml
- Număr anunț
- DA20566327
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 33157700-2 · Barbotor pentru oxigenoterapie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.950 RON
- Valoare atribuită
- 4.950 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 13:04
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.950 RON
din 4.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro