Ofertă refuzată Cumpărare directă

anvelope michelin

Număr anunț
DA20513101
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA SEROPLANT BRAILA -ACTIVITATE ECONOMICA (CUI 12941510)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
34352100-0 · Pneuri pentru camioane (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.250 RON
Valoare finală
3.250 RON
Data publicării
04.06.2018 15:00
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
09.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.