Atribuită Cumpărare directă

ALUSTAT GEL 10ml- UPU STOMATOLOGIE IULIE 2024

Număr anunț
DA36331531
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DENTEX TRADING SRL (CUI 16293888)
Cod CPV
33141840-0 · Hemostatic dentar (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
378,80 RON
Data publicării
21.08.2024 14:31
Data finalizării
22.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,80 RON