Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEAVA CUPRU 12-6, SINA MASCARE,CABLU MYYM 5*1.5, FURTUN AER CONDITIONAT,DIBLU MOLIE , BANDA ATC 20,
- Număr anunț
- DA20565485
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
- Cod CPV
- 44163100-1 · Tevi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 865,33 RON
- Valoare atribuită
- 865,33 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 12:32
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
865,33 RON
din 865,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro