Atribuită Cumpărare directă

Deviz Reparatii Scoala ANTON PANN

Număr anunț
DA36332371
Autoritate contractantă
ACMVOL DESIGN S.A. (CUI 33137064)
Furnizor / câștigător
ENERGI-SANITAR-TERMO-CONSTRUCT SRL (CUI 13675000)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.215 RON
Data publicării
21.08.2024 14:31
Data finalizării
22.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.215 RON