Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii contabilitatte

Număr anunț
DA20479256
Autoritate contractantă
COMUNA BUTIMANU (CUI 4344252)
Furnizor / câștigător
EXCONT PROFIT SRL (CUI 16566139)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.800 RON
Valoare finală
16.800 RON
Data publicării
30.05.2018 11:49
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
09.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.