Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti nivel gimnazial

Număr anunț
DA20562203
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 HOROATU-CRASNEI (CUI 25104490)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
564,87 RON
Valoare atribuită
564,87 RON
Data publicării
08.06.2018 10:44
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
10.06.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

564,87 RON

din 564,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.