Ofertă refuzată Cumpărare directă

Creion cu guma

Număr anunț
DA20528847
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA IALOMITA (CUI 4506958)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,50 RON
Valoare finală
1,50 RON
Data publicării
05.06.2018 16:05
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
10.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.