Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARTUS BROTHER TN660,TN 2320

Număr anunț
DA20519812
Autoritate contractantă
Colegiul Agricol "Daniil Popovici Barcianu" Sibiu (CUI 4270694)
Furnizor / câștigător
BRADESCU LUCIAN PETRICA (CUI 27585691)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100 RON
Valoare finală
100 RON
Data publicării
05.06.2018 10:53
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
10.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.