Ofertă refuzată Cumpărare directă

Marker Schneider albs/ro/ng/verde

Număr anunț
DA20519535
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA IALOMITA (CUI 4506958)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
30192125-3 · Carioca permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15,12 RON
Valoare finală
15,12 RON
Data publicării
05.06.2018 10:45
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
10.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.