Ofertă refuzată Cumpărare directă

Solutie dezinfectanta concentrata 1L SEPTOQUAT

Număr anunț
DA20519204
Autoritate contractantă
CRESA MUNICIPIULUI HUSI (CUI 14126034)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36,70 RON
Valoare finală
36,70 RON
Data publicării
05.06.2018 10:35
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
10.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.