Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Vitrina frigorifica V296
- Număr anunț
- DA20518981
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI RO18954722)
- Cod CPV
- 42513210-0 · Vitrine frigorifice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.789,90 RON
- Valoare finală
- 2.789,90 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 10:28
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.