Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii informatice export Balanta Forexebug de deschidere-F1101 si balanta de verificare

Număr anunț
DA20517591
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL (CUI 18006375)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
72263000-6 · Servicii de aplicare de software (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare finală
700 RON
Data publicării
05.06.2018 09:44
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
10.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.