Ofertă refuzată Cumpărare directă

LUCRARI DE BRANSARE APA POTABILA, CANALIZARE, CONSTRUIRE BAZIN APA

Număr anunț
DA20510321
Autoritate contractantă
COMUNA BOTIZA (CUI 3627196)
Furnizor / câștigător
BREBUCU INSTAL CONSTRUCT SRL (CUI 38395404)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.500 RON
Valoare finală
9.500 RON
Data publicării
04.06.2018 13:38
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
10.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.