Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA20502292
Autoritate contractantă
Algorithm Residential S3 Srl (CUI 37409960)
Furnizor / câștigător
S.C. DOXPAPER S.R.L. (CUI RO15495200)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.240,94 RON
Valoare finală
1.240,94 RON
Data publicării
04.06.2018 09:12
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
10.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.