Ofertă acceptată Cumpărare directă

Directa

Număr anunț
DA20561659
Autoritate contractantă
Comuna Surduc (Primaria Comunei Surduc) (CUI 4291620)
Furnizor / câștigător
MEDIA IT SRL (CUI 15368788)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.976,93 RON
Valoare atribuită
4.976,93 RON
Data publicării
08.06.2018 10:27
Termen limită
15.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.976,93 RON

din 4.976,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.