Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sare pastile pentru dedurizarea apei

Număr anunț
DA20561191
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
SALT STAR CORPORATION SRL (CUI RO30581819)
Cod CPV
14430000-4 · Sare concentrata prin evaporare si clorura de sodiu pura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,50 RON
Valoare atribuită
112,50 RON
Data publicării
08.06.2018 10:12
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,50 RON

din 112,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.