Acasă · Licitații
· Rachete de semnalizare, rachete antigrindina, semnalizator pe timp de ceata si articole pirotehnice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
artificii pirotehnice de distractie
- Număr anunț
- DA20569346
- Autoritate contractantă
- Comuna Suseni (CUI 4469523)
- Furnizor / câștigător
- DREAM BRIDE 2000 SRL (CUI 17030170)
- Cod CPV
- 24613000-4 · Rachete de semnalizare, rachete antigrindina, semnalizator pe timp de ceata si articole pirotehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.500 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 17:42
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 08:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.500 RON
din 23.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro