Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executare instalatie electrica la Primaria din Curtuiseni, Camin Cultural din Curtuiseni si Cen. AF

Număr anunț
DA20562716
Autoritate contractantă
COMUNA CURTUISENI (PRIMARIA COMUNEI CURTUISENI) (CUI 4856066)
Furnizor / câștigător
INTER-PAL SERVICII SRL (CUI RO5181536)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.193,78 RON
Valoare atribuită
12.193,78 RON
Data publicării
08.06.2018 11:00
Termen limită
14.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.193,78 RON

din 12.193,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.