Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Valva antireflux - INFUVALVE
- Număr anunț
- DA20563353
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33194100-7 · Aparate si instrumente pentru perfuzie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 11:21
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.350 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro