Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale necesare desfasurari activitati

Număr anunț
DA20570115
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Speciala Ion Teodorescu (CUI 4364977)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,56 RON
Valoare atribuită
499,56 RON
Data publicării
11.06.2018 08:07
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499,56 RON

din 499,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.