Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse curatenie

Număr anunț
DA20551112
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.1 Ibanesti (CUI 28421050)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
24312120-1 · Cloruri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,41 RON
Valoare atribuită
647,41 RON
Data publicării
07.06.2018 12:26
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,41 RON

din 647,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.