Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de securitate si sanatate in munca
- Număr anunț
- DA20568492
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
- Furnizor / câștigător
- WORK & CLEAN CONSULTING SRL (CUI 34249570)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.595 RON
- Valoare atribuită
- 14.595 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 14:46
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.595 RON
din 14.595 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro