Ofertă acceptată Cumpărare directă

MIERE APICOLA POLIFLORA

Număr anunț
DA20565774
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 (CUI 29034036)
Furnizor / câștigător
APICOLA SRL (CUI RO9076371)
Cod CPV
03142100-9 · Miere naturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722,75 RON
Valoare atribuită
722,40 RON
Data publicării
08.06.2018 12:43
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722,40 RON

din 722,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.