Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ser control ADA
- Număr anunț
- DA20576810
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
- Furnizor / câștigător
- BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76,21 RON
- Valoare atribuită
- 76,21 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 12:26
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
76,21 RON
din 76,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro