Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tavite renale din carton unica folosinta + ROLA ECOGRAF MITSUBISHI + H.EKG 80mm x 30m

Număr anunț
DA20576302
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
341,75 RON
Valoare atribuită
341,75 RON
Data publicării
11.06.2018 12:09
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

341,75 RON

din 341,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.