Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUDIT ENERGETIC

Număr anunț
DA20575495
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
ADIM 2012 SRL (CUI 29275298)
Cod CPV
71314310-8 · Servicii de inginerie termica pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.691 RON
Valoare atribuită
11.691 RON
Data publicării
11.06.2018 11:41
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.691 RON

din 11.691 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.