Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,8% sub estimat
Garou cu click automat ,Filtru anestezie ,ROLA HARTIE TERMICA PENTRU STERILIZATOR 112mm
- Număr anunț
- DA20571605
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 166,10 RON
- Valoare atribuită
- 148,10 RON 10,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2018 09:29
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
148,10 RON
din 166,10 RON estimat
10,8%
Adjudecat la 89,2% din estimat · economie 18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.