Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet accesorii/46501/25.05.2018

Număr anunț
DA20567097
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
PRO AS COMPANY S.R.L. (CUI RO12869962)
Cod CPV
14522200-8 · Diamante industriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.006,76 RON
Valoare atribuită
9.006,76 RON
Data publicării
08.06.2018 13:33
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.006,76 RON

din 9.006,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.