Ofertă acceptată Cumpărare directă

BX119 BICRIL 1 ac triunghiular

Număr anunț
DA20560273
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
Furnizor / câștigător
BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
Cod CPV
33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
08.06.2018 09:44
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.