Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NUCET BRANZA TELEMEA VACA 400G
- Număr anunț
- DA20573028
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit Lumea Copilariei (CUI 24584993)
- Furnizor / câștigător
- MCA COMERCIAL SRL (CUI RO13219828)
- Cod CPV
- 15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,86 RON
- Valoare atribuită
- 139,86 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 10:23
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139,86 RON
din 139,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro