Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE VULCANIZARE, INTRETINERE, REPARARE SI EFECTUARE REVIZII TEHNICE (ITP) AUTOVEHICULE

Număr anunț
DA36333632
Autoritate contractantă
APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
Furnizor / câștigător
SERVICE AUTONOV SRL (CUI 15166002)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.084 RON
Data publicării
22.08.2024 14:31
Data finalizării
23.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.084 RON