Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA20525482
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SEBES (CUI 7796350)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15551310-1 · Iaurt natural (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,70 RON
Valoare finală
263,70 RON
Data publicării
05.06.2018 13:50
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.