Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Branzoaica 100g
- Număr anunț
- DA20570745
- Autoritate contractantă
- Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
- Furnizor / câștigător
- ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
- Cod CPV
- 15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127,80 RON
- Valoare atribuită
- 127,80 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 08:53
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
127,80 RON
din 127,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro