- Număr anunț
- DA20569445
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI (CUI 3520059)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521,77 RON
- Valoare atribuită
- 521,77 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 19:01
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.06.2018 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
521,77 RON
din 521,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro