Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE nr 12

Număr anunț
DA20567639
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12 (CUI 29870791)
Furnizor / câștigător
COSBIA IMPEX SRL (CUI RO7355744)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
603,80 RON
Valoare atribuită
603,80 RON
Data publicării
08.06.2018 13:57
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

603,80 RON

din 603,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.