Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,3% sub estimat

Paine alba feliata 300g Vel Pitar Pitesti

Număr anunț
DA20562352
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARIN PREDA (CUI 29374186)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,69 RON
Valoare atribuită
141 RON 8,3% sub estimat
Data publicării
08.06.2018 10:48
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
11.06.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141 RON

din 153,69 RON estimat 8,3%

Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 12,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.